В Україні запускають електронну систему «єЧерга» на 16 пунктах пропуску в західному напрямку

 

Кабінет міністрів запускає електронну систему «єЧерга» на 16 пунктах пропуску в західному напрямку.

«Україна стає ближчою до ЄС логістично. На 16 пунктах пропуску в західному напрямку ми запускаємо електронну систему «єЧерга». Із кінця минулого року вона успішно апробована на двох пунктах пропуску. Тепер «єЧерга» стане доступною для всіх водіїв вантажного транспорту, що перетинають кордон», — сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 2 травня, передає Інтерфакс-Україна.

За словами прем’єра, після реєстрації через додаток користувач отримає повідомлення про свій статус у черзі, її просування, час заїзду до пункту пропуску.

«Переваги «єЧерги» для українців: простий алгоритм дій, мінімум зусиль із боку користувача, колосальна економія часу. Переваги для бізнесу: зменшення збитків через простої, оптимізація бізнес-процесів, прозорість та однакові правила для всіх. Переваги держави: упорядкування перевезень, ліквідація фізичних черг, аналіз транспортних потоків», — заявив він.

Шмигаль зазначив, що черга стане універсальною системою для всіх видів транспорту.

«Із наступного тижня нею зможуть користуватися водії вантажівок, із липня — водії автобусів, із серпня — власники легкових автомобілів. Наша мета — зробити перетин кордону максимально швидким та зручним», — підсумував він.

Проєкт електронної черги реалізує Мінвідновлення у співпраці з Мінцифри, «Укртрансбезпекою», «Укравтодором», Державними митною та Прикордонною службами України за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: