Війська РФ щодня атакують Україну керованими авіабомбами, це новий виклик – Ігнат

Російські війська щодня завдають ударів по Україні керованими авіабомбами, заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, Росія постійно змінює тактику, відповідно до завдань, які ставить перед собою.

«На сьогодні вони, не маючи достатньо засобів для завдання дистанційних ракетних ударів, використовують те, що мають на передній лінії фронту. Це реактивна артилерія, ракети С-300 та керовані авіабомби. Це той новий виклик, нові ризики для нас, які потребують протидії. Противник буде нарощувати виробництво авіабомб – він бачить, що він безкарно це робить. Зараз страждає зона 20-30 кілометрів від лінії зіткнення і від державного кордону – це Чернігівська, Сумська, Харківська, Миколаївська, Запорізька та Одеська області. Противник щодня завдає цих ударів», – сказав він в ефірі національного телемарафону.

Ігнат додав, що потрібно посилювати далекобійні системи ППО і очікувати на позитивне рішення щодо літака, який може протистояти цим загрозам.

Про російські атаки керованими авіабомбами деокупованої частини Херсонщини, Сумщини та Чернігівщини повідомляється регулярно.

Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних, попри наявність свідчень і доказів цього.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: