Зеленський у Гаазі зустрівся з президентом та секретарем МКС

Президент України Володимир Зеленський у Гаазі зустрівся з президентом Міжнародного кримінального суду (МКС) Пьотром Хофманскі та секретарем суду Освальдо Завалою Агілером, повідомляє преслужба Офісу президента.

За повідомленням, Зеленський наголосив, що притягнення до відповідальності всіх винних у воєнних злочинах проти людяності та геноциді українського народу є принциповим для України.

«Для нас результат – це виключно конкретні вироки всім російським воєнним злочинцям, включно з найвищим керівництвом країни-агресора», – зазначив він.

Під час зустрічі Володимир Зеленський окремо порушив питання важливості роботи, що здійснюється з метою «створення інституційних меж» для притягнення до відповідальності винних за злочин агресії проти України.

Пресслужба Міжнародного кримінально суду повідомляє про зустріч керівництва судової інстанції, проте не повідомляє її подробиць.

Після візиту до Фінляндії Володимир Зеленський 4 травня вирушив до Нідерландів, де вже зустрівся з президентом сенату Яном Брауном та головою палати представників Верою Бергкамп.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: