ЗСУ в Бахмуті продовжують утримувати стратегічні рубежі

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський заявляє, що українські військові в Бахмуті продовжують утримувати стратегічні рубежі.

«Ми б’ємо ворога, часто несподівано для нього, і продовжуємо утримувати стратегічні рубежі. Воїни, які здійснюють активні штурмові дії з захоплення позицій росіян, отримують заохочення та винагороду. Кожен тут – герой. Росіяни несуть великі втрати, ми знищуємо їх кадровий та наступальний потенціал», – написав він у телеграмі.

Читайте також: Зеленський: кожен день тиші в тилу здобувається в жорстоких боях на передовій, шануйте це

За його словами, на Бахмутському напрямку триває оборона.

Сирський також повідомив, що він проїхав всією лінією зіткнення – був у частинах, які тримають весь Бахмутський фронт.

За даними Генштабу ЗСУ, Бахмут, як і Мар’їнка, є в епіцентрі бойових дій, тут відбуваються запеклі бої.ФОТОГАЛЕРЕЯ:
Втомлені, але нескорені: українські захисники Бахмуту

Українських військових, які воюють на передовій у Бахмуті, відправляють на вкрай необхідний відпочинок і оздоровлення, перш ніж вони знову повернуться у стрій.

Росія активно штурмує Бахмут та населені пункти на підступах до нього з липня 2022 року, у грудні наступ посилився. Місто залишається епіцентром бойових дій. За спостереженнями британської розвідки, російські сили продовжують «повзуче просування» у місті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: